Szanowni Państwo,
 
w załączeniu przekazuję pismo w sprawie rozpoczęcia rekrutacji do IX Szkoły Liderów Polonijnych, która odbędzie się w dniach 24 sierpnia-6 września 2017 roku w Polsce.
 
Tegoroczna edycja jest skierowana do Polonii ze Stanów Zjednoczonych i Kanady i umożliwi 24 osobom udział w warsztatach liderskich, spotkaniach z ciekawymi osobami i wizytach studyjnych. Do zgłaszania się zapraszamy osoby w wieku 20-40 lat, na stałe mieszkające w USA lub Kanadzie, które dobrze posługują się językiem polskim, a przede wszystkim, które aktywnie działają na rzecz środowisk polonijnych – w obszarze polityki, edukacji, kultury, sportu i innych i chciałaby rozwijać swoje liderskie umiejętności, wzmocnić kontakty z Polską i Polakami w kraju. Liczymy na to, że dzięki pozyskanej wiedzy, umiejętnościom i kontaktom, Absolwenci Szkoły w przyszłości zechcą reprezentować Polonię w organach przedstawicielskich w USA i Kanadzie i do tego będziemy ich zachęcać. 
 
Przedsięwzięcie finansuje Senat Rzeczypospolitej Polskiej i dzięki temu udział w Szkole jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają ponadto częściowy zwrot kosztów podróży do/z Polski.
 
Zgłoszenia do udziału należy przesyłać z wykorzystaniem formularza onlinehttps://goo.gl/forms/e4tY9AdeahXmtVlX2. Będą one przyjmowane do 24 czerwca br. Załączam również ogłoszenie rekrutacyjne w języku polskim i angielskim oraz zasady udziału. Informacja o programie znajduje się również na stronie Fundacji.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu z p. Klaudią  Wojciechowską, Fundacja Szkoła Liderów.
     
ul. Wiejska 12 A             
00-490 Warszawa
tel. + 48 22 556 82 67, +48 691022426
 
Z pozdrowieniami
Alicja Tunk
Wicekonsul, Zastępca Kierownika Placówki
Zasady uczestnictwa
Zasady uczestnictwa.docx
Dokument Microsoft Word [77.9 KB]
Terms of Participation
Terms of Participation.docx
Dokument Microsoft Word [77.6 KB]
Ogłoszenie rekrutacyjne
Ogłoszenie rekrutacyjne.docx
Dokument Microsoft Word [78.8 KB]
Recruitment Information
Recruitment Information.docx
Dokument Microsoft Word [82.6 KB]

Kontakt:

Centrala Polskich Szkół

Dokształcających

w Ameryce

PO.BOX 930063

Rockaway Beach BLVD,

NY 11693


Tel: (516) 279-7609

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce